KASAUM Logosu Yenilendi!

Başta üniversite ortamı olmak üzere toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak amacıyla faaliyetlerinde bütüncül haklar yaklaşımını benimseyen, güncel ve öncelikli cinsiyete dayalı sorunları tespit ederek tüm birey ve grupları kapsayıcı çalışmalar yürüten ve üniversite ortamında sürdürülebilir politikalar üreterek eşitlikçi bir kurum kültürü oluşturmayı hedefleyen Atılım Üniversitesi KASAUM, 2017- 2018 akademik yılında da güçlü motivasyonu ve yüksek enerjisiyle işleyişini devam ettirmektedir. 

Bu kapsamda KASAUM, genç ve dinamik yapısının yanı sıra benimsediği bütüncül haklar yaklaşımını ve yürüttüğü kapsayıcı çalışımalarını daha iyi ifade edeceğine inandığı, içinde tüm renkleri barındıran yeni logosunu 2017- 2018 akademik yılından itibaren kullanmaya başladığını duyurmaktan mutluluk duyar. Bu logo, merkezin akademisyen- öğrenci işbirliğinde yürüttüğü Başarıyı Paylaşım Programı kapsamında 2016- 2017 akademik yılında gönüllü olarak çalışan Bertan Güler* tarafından KASAUM adına tasarlanmıştır. 

 

 

*BERTAN GÜLER

Atılım Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunu olan Güler, eğitim hayatı boyunca üniversite içinde ve dışında birçok proje ve kampanyada aktif olarak görev aldı. Bu kapsamda Atılım Üniversitesi İletişim Topluluğu'nun kurucu üyesi olarak topluluk başkanlığı görevini yürütmenin yanı sıra üniversitemiz gazetesi Atılım Haber’de iki sene aktif olarak görev aldı ve editör yardımcılığını üstlendi. Güler, 4. sınıf öğrencisi olduğu 2016- 2017 akademik yılında Başarıyı Paylaşım Programı kapsamında KASAUM bünyesinde gönüllü olarak çalışarak, grafik tasarım konusunda merkez çalışmalarına destek oldu ve KASAUM logosunu tasarladı.